Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Seara Valorilor – Ordinul Centenar în Educație

Seara Valorilor – Ordinul Centenar în Educație

Seara Valorilor

 

În cadrul Sărbătorilor Iașiului, la Seara Valorilor – 14 octombrie 2018, Primăria Municipiului Iași a acordat Colegiului Național „Ordinul Centenar în Educație”, distincție decernată pentru contribuția constantă la promovarea valorilor învățământului ieșean sub semnul  performanței și al excelenței în actul educațional. Valorile culturale astfel onorate confirmă, din perspectiva Colegiului Național, înscrierea într-o tradiție de excepție, care conferă Iașiului statutul de Capitală a Renașterii Naționale.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner