Examen Definitivat 2018

Rezultate finale: aici

Rezultate inainte de contestatii: aici

Afisarea rezultatelor se face la avizierul de la intrarea Corpului A (lângă Hotel Traian - Str. Arcu nr. 4)

Contestațiile pentru nota obținută la proba scrisă se depun la Centrul de Examen – Colegiul Național Iași în zilele de:


24 iulie 2018, după afișarea rezultatelor, până la ora 20,00 și

25 iulie 2018,  până la ora 14,00.

 

Candidații pot contesta numai nota la proba scrisă.

Prin contestație, nota obținută poate să crească sau să scadă.

 

Subiecte si bareme: aici

Repartizare pe săli: aici

Accesul candidaților în Centrul de examen se va face pe la intrarea Corpului B al Colegiului Național

 

ÎN ATENȚIA CANDIDAȚILOR


Vă informăm că listele cu repartizarea pe săli a candidaților în Centrul de examen (Colegiul Național Iași) vor fi afișate în ziua de marţi, 17 iulie 2018, la avizierul școlii și vă adresăm rugămintea de a le consulta cu atenție și în timp util, în vederea derulării în bune condiții a examenului.

Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner