Prima pagină Despre Colegiul National Evenimente Olimpiada de Matematică - Etapa locală

Olimpiada de Matematică - Etapa locală

Olimpiada de Matematică - Etapa locală


Vineri, 10 februarie 2023, se desfăşoară etapa locală a Olimpiadei de Matematică și a Concursului Adolf Haimovici.

Repartiția pe săli se găsește Clasele 5-12.

Elevii claselor a V-a vor rămâne în Corpul C, iar cei ai claselor a VI-a se vor deplasa însoțiți către Corpul C la 11:20 (punctul de întâlnire: poartă Corp A, lângă Hotel Traian).

Toți participanții vor avea asupra lor carnetul de elev sau un act de identitate. Vă rugăm ca, atunci când vă ocupați locul în sală, să respectați poziția de pe lista afișată pe ușă. Telefoanele, închise, vor fi lăsate la catedră pe durata concursului. Nu este permisă folosirea calculatoarelor.

Mult succes!

 

 


Contact

  • Str. Arcu, Nr. 4, Cod 700125, Loc. Iaşi
  • Tel: (0040) 0232 214036
  • Fax: (0040) 0232 264385
  • Email: office@cniasi.ro (colegiulnationaliasi@yahoo.com)
  • Website: www.colegiulnationaliasi.ro

Diplome

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner